Image

Firma SEGIN istnieje

na rynku od 1998 roku.

Zajmujemy się działalnością transportu międzynarodowego oraz działalnością spedycyjną. Świadczymy usługi transportowo-spedycyjne do większości Państw Europy, gdzie podstawowe kierunki to: Anglia, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy.

Nasz tabor, to ciągniki siodłowe DAF wraz z naczepami KOGEL (firana, burto-firana). Wszystkie pojazdy spełniają normę emisji spalin EURO V i poprzez regularne serwisowanie w autoryzowanym serwisie DAF, utrzymywane są w doskonałym stanie technicznym.

ImageRozwijamy się bardzo dynamicznie, systematycznie powiększając swój tabor samochodowy. Rozwój firmy poparty jest również efektywną pracą i dużym zaangażowaniem wykwalifikowanych pracowników. Znajdują oni dla naszych klientów najkorzystniejsze rozwiązania: doradzają Państwu, planują optymalne trasy, załatwiają wszystkie formalności i przygotowują wymagane dokumenty.

Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS oraz telefony komórkowe, co umożliwia bieżące monitorowanie realizacji zleceń przewozowych. Zapewniamy zatem szybkie i terminowe dostawy towarów, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług.

ImageWszystkie ładunki przewożone przez firmę SEGIN ubezpieczone są w ramach umowy OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym w firmie WARTA do wysokości sumy gwarancyjnej 300 000 EUR na jedno zdarzenie.

Przez naszych Partnerów i Klientów jesteśmy postrzegani jako firma aktywna, solidna i godna zaufania. Jednym z ważniejszych dla nas celów jest zapewnienie obsługi satysfakcjonującej klienta, nie tylko pod względem jakościowym ale i ekonomicznym.

Zapraszamy
do współpracy!